Warsztaty 2017

Drodzy!!!!
w czasie II Gryf Tango Maratonu będziecie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach prowadzonych dwójkę doskonałych nauczycieli.

Magdalena Myszka

Przygodę z tangiem argentyńskim rozpoczęła w 2009 roku. Od tego momentu rozwija swój styl, szkoląc się, ucząc innych oraz biorąc udział w wielu międzynarodowych wydarzeniach tangowych. Największy wpływ na jej taniec mieli światowej rangi maestros tacy jak: Javier Rodriguez, Moira Castellano i Gaston Torelli, Sebastian Achaval i Roxana Suarez, Juan Martin Carrara i Stefania Colina oraz wielu innych.
Współpracowała z Damianem Tomphson’em, Ney Melo, Viacheslavem Ivanovem i Facundo Penalvą. Od kilku lat stale współpracuje z Łukaszem Wiśniewskim.
W swojej pracy koncentruje się na stworzeniu połączenia i ciepłego objęcia w parze, dodając swoim uczniom odwagi, ucząc ich świadomości własnego ciała oraz tego jak utrzymać równowagę miedzy aktywnością a pasywnością w tangu. Obecnie mieszka w Warszawie.


Magdalena Myszka Magdalena Myszka

Damian D’Arienzo

Damian Thompson uczył tanga w Buenos Aires, Europie, Azji, Australii, USA i Kanadzie; od siedmiu lat zawodowo współpracuje ze światowej klasy tancerzami, będąc zapraszanym na międzynarodowe wydarzenia tangowe. Jest znanym i cenionym tancerzem i nauczycielem – gdziekolwiek się pojawia, proszony jest o powrót i ponowne dzielenie się wiedzą i pasją! To, co wyróżnia Damiana wśród innych nauczycieli, to jedna spójna zasada prowadzenia wszelkich ruchów. W nauczaniu Damian kładzie nacisk na doskonałą technikę, połączenie między partnerami i muzyką. Jego proste, a jednocześnie łatwe do zapamiętania powiedzonka, pozwalają uczniom zapamiętać lekcje, zasady i techniki.
Damian inspiruje i wzbudza pasję, nie wolno zatem przegapić jego lekcji!
Obecnie mieszka w Gdańsku.


Damian Thompson

Warsztaty odbędą się w sobotę 15.07.2017 roku, w godz. od 10.00 do 12.45, w Starej Rzeźni, w sali maratonu.

Program warsztatów:
10.00 – 11.15 – warsztat dla par – „Od liniowego do kołowego”
prowadzenie Damian d’Arienzo

11.30 – 12.45 – technika dla mężczyzn – Sekrety męskiej techniki, aby tańczyc całą noc z najlepszymi partnerkami na milondze
prowadzenie Damian d’Arienzo

11.30 – 12.45 – technika dla kobiet – ” Od ogółu do szczegółu”, bazowe elementy: praca z podłogą, jej wpływ na jakość objęcia, postawy i ruchu.Praca nad chodzeniem aktywnym i obecnym, nad gęstością i „panterowatością” (wszak PR zobowiązuje ;). Szaleństwa też nie zabraknie, bo jak każdy tort wisienkę ma, tak ozdobnik zajawkowy być musi!
prowadzenie Magdalena Myszka

Cennik (od osoby):

warsztat dla par – 50 PLN/13 EUR
technika męska i kobieca – 40 PLN/10 EUR

Warsztaty bedą prowadzone w języku polskim lub angielskim w zalezności od potrzeb.

 

Zapisy poprzez formularz lub mailowo: gryf@tango.argentino.pl
W tytule maila prosimy wpisać – WARSZTATY

W warsztatch mogą brać udział NIE TYLKO UCZESTNICY MARATONU.
Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy serdecznie! 🙂