Warsztaty 2021

Urszula Nowocin i Fernando Romero Chucky

Chucky i Ula, mieszanka argentynsko-polska, on pochodzący z Rosario, ona z Warszawy, on w wieku 5 lat trafia do baletu folklorystycznego, ona w wieku 5 lat wybiera balet klasyczny. Od tamtej pory jego droga do Polski usnuta jest milionem tanecznych doświadczeń i przygód, niezliczonymi sukcesami w folklorze, tangu oraz sztuce cyrkowej! Pracował w obu Amerykach, Afryce, Australii, licznych krajach Europejskich, a nawet na Syberii i w Chinach.
Ona w folklorze argentyńskim zakochuje się od pierwszych warsztatów, w których bierze udział w 2016 roku. Poźniej wyjeżdża na ponad pół roku do Argentyny i tam ogarnia ją totalna folkowa gorączka.
Od dwóch lat pracują razem, uczą i występują w Polsce, Włoszech, Holandii. Organizują warsztaty, weekendy i campy folkowo-tangowe w całej Polsce.

W trakcie Gryf Tango Maraton zaproszą Was na zajęcia open level! Zajęcia dedykowane są tym co jeszcze nigdy, tym co już kiedyś tak, ale z dużą dozą nieśmiałości oraz tym co nie przepuszczą zatańczenia chacarery przy każdej okazji 🙂

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim i tłumaczone na Polski jeżeli będzie taka potrzeba 🙂

Warsztaty odbędą się w sobotę o godz. 12:00

  • nie trzeba być uczestnikiem maratonu, żeby wziąć udział w warsztatach
  • można, zgłaszać się teraz mailowo, lub poprzez formularz rejestracyjny
  • na zajęcia można przyjść solo
  • 2h zajęć – koszt 60 PLN/osobę

Dodatkowo Ula i Chucky poprowadzą w piątek o godz. 20:00 dla wszystkich uczestników maratonu darmowe wprowadzenie do chacarery.