DJ Team & Muzyka 2023

NOWOŚĆ
Znani i uwielbiani 🙂
Podczas Gryf Tango Weekend w Szczecinie zagrają dla Was:

Nicolas Di RagoNicolás Di Rago (Berlin/Niemcy)

Nicolás tańczy tango od 1994 roku, a jako tancerz pracuje od 1998 roku. Brał udział w przedstawieniach teatralnych, musicalach i przedstawieniach z takimi artystami jak Juan Carlos Copes, Raúl Lavié, Julián Plaza, Daniel Binelli, Hugo Marcel, Guillermo Fernández, Osvaldo „Marinero ” Montes i Claudio Garcia Satur, wśród wielu innych. Znany jest również jako świetny prezenter muzyki Tango.


DJ Luis Cono Luis Cono (Malmö/Szwecja)

Pochodzę z Chile, ale aktualnie mieszkam w Szwecji w Malmö. Jestem DJ’em Tango i organizatorem wydarzeń tangowych. Od ponad 17 lat tańczę tango. Moja muzyka na milongach jest zawsze improwizacją, z wielką dawką energii podczas tand i cortin. Jest to moja prawdziwa pasja. Do zobaczenia!


DJ Dariusz BekałaDariusz Bekała (Szczecin/Polska)

Cześć, nazywam się Dariusz Bekała, Szczecin, Polska. Z tangiem związany jestem tanecznie i muzycznie od 14 lat, więc to dopiero początek przygody z pasją. Osobiście uwielbiam orkiestry z lat 30. i 40., oczywiście zdarzają się też perełki: O. Pugliese, A. Gobbi czy F. Sassone. Muzykę na milongach układam na żywo (nie gotowe playlisty). Staram się słuchać i obserwować uczestników, do czego najbardziej lubią tańczyć i spełniam ich oczekiwania. Zapraszam do wspaniałej zabawy i do zobaczenia na parkietach! Darek.


DJ Adrian GrygierAdrian Grygier (Szczecin/Polska)

Imprezy taneczne prowadzę od…. zawsze 🙂
Zaczęło się niewinnie już w szkole podstawowej od prowadzenia szkolnych dyskotek 🙂
Muzyka jest najlepszym towarzyszem mojego życia (oprócz oczywiście żony i dzieci :))
No ale skupmy się na Tangu. Od 1999 roku Tango tak mnie pochłonęło, że oprócz tańca, prowadzenia Akademii Tanga i uczenia innych, praktycznie każdy wolny czas spędzam na wyjeździe tangowym, na milondze lub po prostu słuchając tanga. Grając obserwuję ludzi, ich nastrój i staram się dobierać muzykę do panującej atmosfery. Uwielbiam tanga z okresu 20-40 lat ubiegłego stulecia. Choć często jakościowo odbiegają od współczesnych wykonań to jest w nich serce i wielkie emocje Uwielbiam D’Arienzo, Biagi’ego, Vargasa, Canaro, Di Sarli. Cóż Tango to moje życie!

Muzyka na żywo

Mega niespodzianka w dniu rozpoczęcia Gryf Tango Weekendu. Już 14.07 wystapi i zagra dla nas mistrz harmonijki Joe Powers.

KROTKA INFORMACJA:

Joe Powers, wirtuoz harmonijki ustnej, od ponad 16 lat występuje na koncertach, festiwalach i milongach na całym świecie, od Paryża po Tokio, współpracując ze znanymi mistrzami tanga, orkiestrami i zespołami fusion Electro-Tango, takimi jak Otros Aires, Tanghetto i Narcotango.

Więcej informacji dostępne na stronie https://www.joepowers.com/